Cybex Karolina Kurkova • Наймодніші коляски для дітей
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Karolina KurkovaПоказано з 1 по 20 із 26 (всього сторінок: 2)

Наймодніші коляски для дітей

Cybex Karolina Kurkova – це наймодніші коляски для дітей – перш за все красиві та сучасні. Здійсніть чарівну подорож у світ розкоші, високої моди та найвищої якості з колекцією Cybex Karolina Kurkova.

Ось вже двадцять років Кароліна Куркова є завидною силою у світі моди. Виявлена ​​Анною Вінтур Кароліна була коронована як дівчина з обкладинки Vogue, працювала гламурним ангелом Victoria's Secret і знімалася в рекламних кампаніях для великих люксових брендів, таких як Gucci, Dior, Chanel, Prada і Louis Vuitton.

Як і Кароліна Куркова, CYBEX прагне знайти ідеальний симбіоз безпеки, функціональності та дизайну при розробці своєї продукції. Сучасні батьки можуть не тільки покластися на функціональність продуктів CYBEX, але й оцінити їх модний дизайн та стиль. Над колекцією Куркова тісно співпрацювала з командою CYBEX, створюючи наймодніші коляски для дітей. Таким чином, Кароліна не просто «обличчя» колекції: вона справжній партнер, автор ідей та співавтор.

Нарешті, найважливіший інгредієнт CYBEX від Кароліни Куркової – це КОХАННЯ. Для Кароліни любов - це рушійна сила всесвіту, енергія і життєвий принцип, який важливіший за всіх інших. Любов настільки ж різноманітна, як і саме життя: любов до сім'ї, праці, суспільства, ближнього та життя загалом. Це проявляється у дизайні Кароліни та її знаннях як експерта в галузі моди: широкі червоні губи одночасно є елементом стилю та вираженням кохання. Сміливе поєднання кольорів і принтів відображає її життєву філософію — грайливість і химерність, які сьогодні потрібні нам більше, ніж будь-коли раніше. Нам потрібні любов, веселощі, яскрава енергія та модні коляски для малюків.

Наймодніші коляски для дітей це культові коляски Cybex Platinum у їхньому найромантичнішому вигляді. PRIAM - це наш найкращий прогулянковий візок, а MIOS створений для того, щоб повною мірою насолодитися міським життям.

Cybex Priam Lux Karolina Kurkova - це наші наймодніші коляски для дітей з люлькою. Будьте готові до яскравих модних кольорів, із цим унікальним сімейним дизайном Cybex Karolina Kurkova. Люлька LUX має розкішний дизайн, в якому ваша улюблена дитина може проспати весь день.

Cybex Cloud Z i-size Karolina Kurkova - ваша маленька королева чи король із самого початку вміє їздити стильно. Виняткова ергономіка та безпека поєднуються з яскравим сімейним дизайном Karolina Kurkova.

Cybex Priam Lux Seat Pack Karolina Kurkova - оновіть свій візок PRIAM, надавши йому свіжого вигляду. Надягніть цей пакет сидінь і вирушайте в захоплюючу пригоду у світ моди, що втілює в собі ідеали любові, пристрасті, сім'ї, способу життя, радості та веселощів.

Модні коляски це коляски з колекцією Cybex Karolina Kurkova. Відкрийте для себе диво цих унікальних малюнків, що прикрашають коляски, автокрісла та аксесуари, і ваша дитина почуватиметься найулюбленішою у світі і буде оточена ніжним теплом та увагою.

Купуйте наймодніші коляски для дітей Cybex Karolina Kurkova і ваша дитина почуватиметься, як справжня королівська особа.