Коляски Cybex 2 в 1 • Преміум клас • Німеччина • Сайбекс • Коляски 2 в 1
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Коляски Cybex 2 в 1Показано з 1 по 20 із 167 (всього сторінок: 9)

Коляски Cybex

Коляски Cybex призначені для дітей від народження до 4 років. Коляска Cybex пропонує легке, компактне шасі з амортизаторами на колесах. У дитячих колясках Сайбекс впроваджені нові технічні рішення і враховані всі побажання сучасних батьків. Коляски Сайбекс поділяються на: прогулянкові; коляски 2 в 1 в комплекті з люлькою для новонародженого дитини і прогулянковим блоком; 3 в 1 в комплекті з люлькою, прогулянковим блоком і автокріслом для дітей з самого народження; ліміторованние колекції - дорожчі коляски з ексклюзивним дизайном і матеріалами.

Коляски Cybex спроектовані для дітей з самого народження до 3-4 років. Коляски Cybex 2 в 1 комплектуються люлькою для новонародженої дитини, прогулянковою коляскою та шасі. Люлька для дитини від народження і приблизно до 1 року.

Коляски 2 в 1 бренду Cybex мають безліч моделей з різною комплектацією та ціною. Прогулянкова коляска складається зі знімного прогулянкового блоку, який встановлюється і обличчям до батьків та обличчям до дороги та текстильного комплекту - це набір текстилю, який складається з: капюшона, 5-ти точкових ременів безпеки, сидіння та підніжки. Текстильні комплекти бувають різних кольорів та лімітованих колекцій. Шасі колясок Сайбекс складається книжкою.

Коляска Cybex комплектується дуже просторою люлькою для новонародженої дитини. У такій колисці малюкові буде просторо та комфортно у будь-яку пору року та у будь-якому одязі. Люлька коляски Cybex має оглядові вікна, захищені москітною сіткою. Тепер ваша дитина може спостерігати за навколишнім світом, лежачи на животі під час прогулянки.

В інтернет магазині cybex.kiev.ua коляски Cybex розподілені за категоріями, назва категорій відповідає типу моделей, що випускаються. У категоріях по конструкції та типу коляски поділяються на:

Коляски Cybex Priam - це преміальна серія дитячих колясок Cybex від народження. Ці коляски преміум класу з максимальною комплектацією: із двома дощовиками для люльки та прогулянки, адаптерами для автокрісла.

Коляски Cybex Mios - це преміальна серія дитячих колясок Cybex від народження. Коляски 2 в 1 Cybex Mios набагато легші за коляски Cybex Priam. У колясок Сайбекс Міос: колеса меншого діаметру, колиска і прогулянковий блок меншого розміру ніж Сайбекс Пріам. Коляски Cybex Mios преміум класу з максимальною комплектацією: із двома дощовиками для люльки та прогулянки, адаптерами для автокрісла.

Коляски Cybex Melio - це престижні коляски 2 в 1 з найлегшим шасі. Сайбекс Меліо найлегша коляска, а коляска Cybex Melio Carbon ще легша. Це одна з найпопулярніших колясок, яка буває в комплектаціїї як 2 в 1 так і прогулянкова коляска.

Коляски Cybex Gazelle - це інноваційна коляска з можливістю встановлення на шасі відразу 2 блоків та люльки та прогулянкового блоку, або додаткового кошика для покупок, може використовуватись як коляска для двійні. Цю коляску можна купити в різних комплектаціях, як прогулянкову коляску або коляску 2 в 1 для однієї дитини, а також на сайті є категорія де знаходяться коляски в комплектації для двох дітей - з двома люльками та двома прогулянковими блоками.

Коляски Cybex Talos - це дитячі коляски Cybex середнього класу від народження. Коляска 2 в 1 комплектується: люлькою, прогулянковим блоком, чохлом для ніжок у прогулянковий блок та шасі. Візок має величезний капюшон та прогулянковий блок.

Коляски Cybex Balios - це розкішні коляски для дітей з оптимальним співвідношенням ціна якість. Дитячі коляски Сайбекс Баліос середнього класу, для дітей від народження. Коляска комплектується: люлькою, прогулянковим блоком та шасі. Коляска за вагою легша за коляску Cybex Talos.

Коляски Сайбекс

Коляски 2 в 1 Сайбекс в прогулянковому блоці мають спинку яка повністю розкладається в горизонтальне положення, а додатково піднявши підніжку ви отримуєте ідеальне, комфортне спальне місце для вашої дитини. Капюшон коляски Cybex дуже глибокий, що дозволить максимально захистити дитину від вітру, негоди, дощу, снігу або сонячних променів. В капюшоні вшита москітна сітка для додаткового провітрювання в спекотну погоду.

Коляски Сайбекс мають шасі, яке продумано до дрібниць. Легко і просто складається шасі разом з прогулянковим сидінням, тип складання - "книжка". Коляска Сайбекс в складеному вигляді стійко стоїть вертикально і займає дуже мало місця. Ви можете складену коляску розмістити у себе вдома в будь-якому місці.

Коляски 2 в 1

Коляски 2 в 1 преміального бренду Cybex відмінної якості та найпопулярніші в Україні, Європі та США. Cybex співпрацює з багатьма популярними дизайнерами, щоб надати своїм візкам елегантний і стильний вигляд.

Коляска Cybex - це стильна, якісна і надійна німецька дитяча коляска. Купуйте у нас на сайті ексклюзивну коляску Cybex і насолоджуйтеся кожною прогулянкою з вашою дитиною!