Автокрісло 0+ 1, зріст дитини від 45 до 105 см • Преміум клас • Німеччина • Автокрісла Cybex
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Автокрісло 0+ 1, зріст дитини від 45 до 105 смПоказано з 1 по 20 із 24 (всього сторінок: 2)

Автокрісло 0+ 1 розраховано для дітей від народження і приблизно до 4 років (для дитини ростом від 45 см до 105 см і вагою до 18 кг). Кругова вентиляція забезпечує комфорт цілий рік. Автокрісло 0+ 1 максімамально захищає дитину під час поїздок в автомобілі.

Особливості автокрісла 0+ 1

До досягнення дитиною 15 місяців, автокрісло кріпиться в автомобілі тільки проти руху, по досягненню 15 місяців, автокрісло можна кріпити в будь-якому зручному для вас положенні. Автокрісло 0+ 1 додатково обладнано бічним захистом голови L.S.P., що підвищує рівень безпеки перевезення дитини в даному автокріслі.

Автокрісло 0+ 1 має п'ятиточкові ремені безпеки, які регулюються комплексно. Підголовник автокрісла регулюється в 12-ти положеннях по висоті. Спинка автокрісла має 5 положень проти ходу руху автомобіля і 5 положень по ходу руху, регулюється все автокрісло на базі Cybex Z2/T. Автокрісло 0+ 1 кріпиться в автомобілі за допомогою бази Cybex Z2/T яка обладнана системою isofix (база не входить до комплекту). У поєднанні з базою автокрісло Автокрісло 0+ 1 перетворюється в практичну систему подорожей, щоб ваша дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Автокрісла 0+1 обладнано механізмом обертання на 360°, за допомогою однієї кнопки ви можете розвернути автокрісло в потрібну вам сторону, тим самим значно полегшите висадку і посадку малюка в автомобіль. База обладнана датчиками, що сигналізують про правильність встановлення автокрісла, а також додатковою регульованою опорною ногою, яка запобігає перевантаження в разі ДТП.