Cybex Priam DJ Khaled • Найкращі дитячі коляски
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Cybex Priam DJ KhaledПоказано з 1 по 20 із 21 (всього сторінок: 2)

Cybex Priam DJ Khaled - це колекція, яка не схожа на жодну іншу. Музичний магнат, володар премії Греммі, ді-джей Халед вважає, що сім'я завжди на першому місці. Найкращі дитячі коляски CYBEX відображають саме це!

Разом зі своєю дружиною і натхненний двома їх маленькими королями, Халед створив колекцію Cybex Priam DJ Khaled, яка відображає багату красу тропічних джунглів і екзотичне царство тварин, яскравих левів, папуг і зебр.

Cybex Priam DJ Khaled - це ключі до королівства. На кожному виробі красується індивідуальний логотип «We the Best», а символічний ключ на блискавках уособлює суть успіху і «ключів до королівства» - сім'ю, достаток і любов.

Cybex Priam Lux DJ Khaled - будьте готові до яскравих зелених джунглів, пригод з цим унікальним сімейним дизайном Халед. Люлька-переноска LUX має розкішний дизайн, в якому ваша улюблена дитина може проспати весь день.

Cybex Cloud Z i-size DJ Khaled - ваша маленька королева або король з самого початку вміє їздити стильно. Виняткова ергономіка і безпека поєднуються з яскравим сімейним дизайном Khaled.

Cybex Priam Lux Seat Pack DJ Khaled - поновіть свою коляску PRIAM, надавши їй свіжого вигляду. Одягніть цей пакет сидінь і вирушайте в захоплюючу пригоду в джунглях, яке втілює в собі ідеали любові, пристрасті, сім'ї, способу життя, радості і веселощів.

Найкращі дитячі коляски та автокрісла колекції Cybex DJ Khaled - це красиво, це розкіш, і це сім'я. Найкращі дитячі коляски, які ми розробили - це щастя, вони яскраві і барвисті.

Купуйте найкращі дитячі коляски Cybex Priam DJ Khaled і ваша дитина буде себе почувати, як справжня королівська особа.