Люльки Cybex Mios • Преміум клас • Німеччина • Люлька Сайбекс
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Люльки Cybex MiosПоказано з 1 по 18 із 18 (всього сторінок: 1)

Люльки Cybex Mios - це колиски преміум класу для дітей від народження до 1 року. Ці моделі нового покоління в яких виробник врахував побажання батьків. Люлька Cybex створена спеціально для дбайливих батьків і покликана зробити життя дитини максимально комфортним та безпечним. Люлька Сайбекс це ідеальне ліжечко максимальної німецької якості для новонародженої дитини.

Особливості люльки Cybex Mios

Сайбекс Міос має велику простору люльку з м'яким матрациком. На капюшоні зручна ручка для перенесення, в капюшон вшита москітна сітка для додаткового провітрювання в жаркий день. Люлька має оглядові віконця, захищені москітною сіткою. Оглядове віконце є не тільки в капюшоні люльки, але і в нижній її частині в області головки малюка. Тепер ваша дитина може спостерігати за навколишнім світом лежачи на животі під час прогулянки.

Люлька Cybex Mios має внутрішню частину яка виконана з натуральної бавовни і дуже приємна на дотик. Матрацик, який входить в комплект, має комфортну для малюка висоту і функцію пам'яті. Новий м'який матрац забезпечує максимальний комфорт і здорове середовище для вашої дитини. Навколо голови дитини є додатковий захисний бортик з бавовни. У нижній частині люльки Cybex є спеціальні ніжки, які захищають дно люльки від забруднення.

Люлька Cybex Mios - це стильна, якісна та надійна німецька дитяча люлька. Купуйте у нас на сайті зручну люльку Cybex та насолоджуйтесь кожною прогулянкою з вашою дитиною!