Cybex Mios Jeremy Scott Wings black • Сучасні коляски для немовлят
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Cybex Mios Jeremy Scott Wings black


У цій категорії немає товарів


Cybex Mios Jeremy Scott Wings black — це унікальний витвір Революційного та суперечливого Jeremy Scott. Здійсніть чарівну подорож у світ розкоші, високої моди та найвищої якості з колекцією Cybex Mios Jeremy Scott Wings black.

Останній бунтар міжнародного світу моди розсуває кордони, і робить це знову у своїй другій співпраці з CYBEX: його фірмові золоті крила утворюють різкий контраст із класичними чорними візочками Cybex.

Сучасні коляски для немовлят це культові коляски Platinum у їхньому найдорожчому вигляді. MIOS це сучасні коляски для немовлят, які створені для того, щоб повною мірою насолодитися міським життям.

Американський дизайнер Jeremy Scott, відомий тим, що кидає виклик умовностям до глибини душі, ламає звичаї моди світу. Одягнувши різних суперзірок, таких як Ріанна, Кеті Перрі та Майлі Сайрус, та співпрацюючи з ADIDAS, креативний директор Moschino починає свою другу співпрацю з CYBEX.

Cybex Cloud Z i-Size Jeremy Scott Wings — це ідеальний симбіоз безпеки та модного дизайну, який доповнює вашу систему подорожей Jeremy Scott 3 в 1. Доступно як частина стильної колекції Cybex Jeremy Scott Wings.

Cybex Mios Jeremy Scott Wings — це наші сучасні коляски для немовлят з люлькою-переноскою Cybex Mios Jeremy Scott, яка робить сімейні поїздки містом ще більш вишуканими та комфортними. Люлька доступна як частина стильної колекції Cybex Jeremy Scott Wings.

Cybex Footmuff by Jeremy Scott — захищає від вітру, дощу та холоду. Виготовлена ​​з легкої у догляді тканини із затишною підкладкою, ця містка муфта для ніг має вставку для запобігання забрудненню взуттям. Доступна як частина стильної колекції Cybex Jeremy Scott Wings.

Купуйте сучасні коляски для немовлят Cybex Mios Jeremy Scott Wings black і ваша дитина буде почуватися, як справжня королівська особа.