Прогулянкові коляски Cybex • Преміум клас • Німеччина • Сайбекс
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Прогулянкові коляски CybexПоказано з 1 по 20 із 231 (всього сторінок: 12)

Прогулянкові коляски Cybex можуть застосовуватися для дітей з самого народження до 3-4 років. Коляска Сайбекс пропонує легке, компактне шасі з амортизаційними пружинами на колесах. Коляска Cybex проектується з урахуванням всіх новітніх розробок компанії Cybex, в ній враховані всі побажання сучасних батьків і впроваджені нові технічні рішення. У бренду Cybex величезна кількість моделей прогулянкових колясок різною комплектацією і ціною.

Коляски Cybex Priam і коляски Cybex Mios - це коляски vip класу з максимальною комплектацією: з дощовиком і адаптером для автокрісла. Коляска Cybex Melio - це розкішна коляска з найлегшим шасі. Коляска Cybex Gazelle - це інноваційна коляска з можливістю установки на шасі відразу 2 блоків, прогулянкового блоку і додаткової кошика для покупок, надалі може використовуватися як коляска для двійні. Коляски Cybex Talos і коляски Cybex Balios - це шикарні коляски для дітей з оптимальним співвідношенням ціна якість. Коляска Cybex Beezy - це нова модель за найкращою ціною. Коляска Cybex Eezy S Plus 2 - це одна з найпопулярніших прогулянкових колясок з максимальним функціоналом.

Прогулянкова коляска Cybex в прогулянковому блоці має спинку яка повністю розкладається в горизонтальне положення, а додатково піднявши підніжку ви отримуєте ідеальне, комфортне спальне місце для вашої дитини. Капюшон коляски Cybex дуже глибокий, що дозволить максимально захистити дитину від вітру, негоди, дощу, снігу або сонячних променів. В капюшоні вшита москітна сітка для додаткового провітрювання в спекотну погоду.

Шасі коляски Сайбекс продумано до дрібниць. Легко і просто складається шасі разом з прогулянковим сидінням, тип складання - "книжка". Коляска Сайбекс в складеному вигляді стійко стоїть вертикально і займає дуже мало місця. Ви можете складену коляску розмістити у себе вдома в будь-якому місці.

Прогулянкові коляски Cybex - це стильні, якісні і надійні німецькі дитячі коляски. Купуйте у нас на сайті ексклюзивну коляску Cybex і насолоджуйтеся кожною прогулянкою з вашою дитиною!