Cybex Jeremy Scott Petticoat Red • Модні коляски для новонароджених
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Jeremy Scott Petticoat RedПоказано з 1 по 20 із 24 (всього сторінок: 2)

Cybex Jeremy Scott Petticoat Red це втілена в життя щастя – веселощами та радістю. Здійсніть чарівну подорож у світ розкоші, високої моди та найвищої якості з колекцією Cybex Jeremy Scott Petticoat Red.

Світова ікона моди в чергове приносить своє унікальне бачення у світ CYBEX. Наша четверта співпраця з дизайнером Jeremy Scott вибухає веселощами, радістю та чистим щастям. Все найкраще це від Jeremy Scott. Cybex Jeremy Scott Petticoat Red - це чудовий дизайн, який посилається на класичний голлівудський стиль і обов'язково змусить повернути голову людей і приверне увагу. У цьому казковому дизайні є коляски, автокрісла і навіть сумки для мами.

Модні коляски для новонароджених це культові коляски Platinum у їхньому найдорожчому вигляді. PRIAM - це наш найкращий модний прогулянковий візок, а MIOS створений для того, щоб повною мірою насолодитися міським життям.

Cybex Priam це наші модні коляски для новонароджених з люлькою-перенесенням PRIAM LUX, яка може похвалитися великими розмірами та розкішним рівнем комфорту, щоб допомогти вашому малюку розслабитися та відпочити. А бантик Petticoat – просто вишенька на торті!

Cybex Priam Lux Seat Pack - наші текстильні комплекти для сидінь PRIAM дозволяють змінити зовнішній вигляд коляски відповідно до вашого настрою. Доступні як частина модної колекції Cybex Jeremy Scott Petticoat Red.

Cybex Mios - це наші модні коляски для новонароджених з люлькою-переноскою MIOS LUX, яка робить сімейні поїздки містом ще більш вишуканими та комфортними. Яскрава люлька Cybex Jeremy Scott Petticoat Red у горошок виділить вас із натовпу.

Cybex Mios Lux Seat Pack - наші текстильні комплекти для сидінь MIOS дозволяють вам персоналізувати візок, коли вам заманеться. Виберіть дизайн Petticoat для тих днів, коли підійде лише найкрасивіше.

Cybex Cloud Z i-Size - це легке та ергономічне автокрісло, воно завжди зручне для подорожей. І воно дійсно має яскравий дизайн Cybex Jeremy Scott Petticoat Red.

Cybex Essential Bag - ця сумка, не схожа на жодну іншу! Величезний бант доповнює цю практичну сумку, призначену для найнеобхідніших речей.

Cybex Platinum Footmuff - має зручну та теплу флісову підкладку, щоб зігріти вашу дитину. Фантастичний дизайн у горошок Cybex Jeremy Scott Petticoat Red створить гарний настрій навіть у найхолодніші зимові дні.

Купуйте модні коляски для новонароджених Cybex Jeremy Scott Petticoat Red і ваша дитина буде себе почувати максимально комфортно, як справжня королівська особа!