Jeremy Scott Petticoat Red • Cybex • Стильні дитячі товари
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Jeremy Scott Petticoat RedПоказано з 1 по 20 із 28 (всього сторінок: 2)

Світова ікона моди в черговий раз приносить своє унікальне бачення в світ CYBEX. Наша четверта співпрацю з дизайнером Jeremy Scott вибухає веселощами, радістю і чистим щастям. Все найкраще це від Jeremy Scott. Jeremy Scott Petticoat Red - це прекрасний дизайн, який посилається на класичний голлівудський стиль і обов'язково змусить повернути голову оточуючих людей і приверне увагу. У цьому казковому дизайні доступні коляски, автокрісла і навіть сумки для мами.

Cybex Cloud Z i-Size - це легке і ергономічне автокрісло, воно завжди зручне для подорожей. І воно дійсно має яскравий дизайном.
Cybex Essential Bag - це сумка, не схожа ні на одну іншу! Величезний бант доповнює цю практичну сумку, призначену для найнеобхідніших речей.
Cybex Platinum Footmuff - має зручну і теплу флісовую підкладку, щоб зігріти вашу дитини. Фантастичний дизайн в горошок Cybex Jeremy Scott Petticoat Red створить гарний настрій навіть в найхолодніші зимові дні.

Купуйте стильні дитячі товари Cybex Jeremy Scott Petticoat Red і ваша дитина буде себе почувати максимально комфортно, як справжня королівська особа!