Cybex Jeremy Scott Wings black • Найкращі дитячі візочки
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Jeremy Scott Wings blackПоказано з 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)

Cybex Jeremy Scott Wings black — це унікальний витвір Революційного та суперечливого Jeremy Scott. Здійсніть чарівну подорож у світ розкоші, високої моди та найвищої якості з колекцією Cybex Jeremy Scott.

Останній бунтар міжнародного світу моди розсуває кордони, і робить це знову у своїй другій співпраці з CYBEX: його фірмові золоті крила утворюють різкий контраст із класичними чорними візочками Cybex.

Найкращі дитячі візочки це культові коляски Platinum у їхньому найдорожчому вигляді. PRIAM - це наші найкращі дитячі візочки, а MIOS створена для того, щоб повною мірою насолодитися міським життям.

Американський дизайнер Jeremy Scott, відомий тим, що кидає виклик умовностям до глибини душі, ламає звичаї моди світу. Одягнувши різних суперзірок, таких як Ріанна, Кеті Перрі та Майлі Сайрус, та співпрацюючи з ADIDAS, креативний директор Moschino починає свою другу співпрацю з CYBEX.

Cybex Priam Jeremy Scott — це наші найкращі дитячі візочки з люлькою Cybex Priam Jeremy Scott, яка може похвалитися великими розмірами та розкішним рівнем комфорту, щоб допомогти вашому малюку розслабитися та відпочити. Люлька доступна як частина стильної колекції Cybex Jeremy Scott Wings black.

Cybex Cloud Z i-Size — це ідеальний симбіоз безпеки та модного дизайну, який доповнює вашу систему подорожей Jeremy Scott 3 в 1. Доступно як частина стильної колекції Cybex Jeremy Scott.

Cybex Mios Jeremy Scott — це наші найкращі дитячі візочки з люлькою-переноскою Cybex Mios Jeremy Scott, яка робить сімейні поїздки містом ще більш вишуканими та комфортними. Люлька доступна як частина стильної колекції Cybex Jeremy Scott Wings black.

Cybex Footmuff by Jeremy Scott — захищає від вітру, дощу та холоду. Виготовлена ​​з легкої у догляді тканини із затишною підкладкою, ця містка муфта для ніг має вставку для запобігання забрудненню взуттям. Доступна як частина стильної колекції Cybex Jeremy Scott Wings black.

Купуйте найкращі дитячі візочки Cybex Jeremy Scott і ваша дитина буде почуватися, як справжня королівська особа.