Cybex - історія і розвиток компанії
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Cybex - історія і розвиток компанії

Cybex - європейський преміум клас, створений з німецькою педантичністю, сучасними батьками з турботою про дітей. Вся продукція бренду Cybex має свій неповторний, досконалий стиль і незаперечну якість. Це підтверджують всі європейські організації з тестування якості та безпеки дитячої продукції. Компанія Cybex створювалася в 2000 році в Німеччині, її творець Мартін Пос, молодий батько, який побачив гостру необхідність у створенні нових, якісних і безпечних товарів для дітей. Найпершим товаром компанії Cybex були дитячі автокрісла, які стали новим еталоном безпеки в дитячих поїздках в автомобілі.

Автокрісла Cybex щорічно проходять тестування клубом ADAC, критерії випробувань даного клубу суворіші ніж у європейського стандарту безпеки ECE-R44. Провідна Німецька організація з тестування якості та безпеки Stiftung Warentest присудила продукції бренду Cybex найвищу оцінку "дуже добре". Безліч європейських журналів, організацій з тестування щороку присуджують бренду Cybex найвищі оцінки в категоріях: дизайн, безпека, якість та комфорт.

Головний принцип компанії - SDF

Safety - безпека завжди на першому місці. Cybex постійно випереджає конкурентів і впроваджує в свою продукцію все більш високі стандарти безпеки, використовуючи дитячі товари Сайбекс батьки завжди можуть бути спокійні за свою дитину.

Design - дитячі товари повинні бути не тільки безпечними і комфортними, але вони повинні бути гарними і стильними, з ексклюзивним дизайном. Цими характеристиками володіють коляски і автокрісла бренду Cybex, що багаторазово підтверджувалося найвищими нагородами в міжнародному конкурсі дизайну - Red Dot Design Awards.

Functionality - дитячі товари Сайбекс прості у використанні і функціональні в кожній деталі, всі товари інтуїтивно зрозумілі і дуже легкі в експлуатації.

Рекомендуємо всю продукцію Cybex нашим клієнтам, оскільки це інтелектуальний бренд, що володіє тільки йому властивим стилем і якістю. Купуючи дитячі товари Cybex батьки впевнені в безпеці, яку надає кожен товар, максимальної функціональності і бездоганному зовнішньому вигляді.Рекомендовані товари
Схожі статті
30.10.2020

CYBEX запатентований 3-позиційний підголовник, який є частиною групи автокрісел 1/2/3, він запобігає..

30.10.2020

Інноваційна технологія Seat-to-Chassis створює прямий зв'язок між сидінням і шасі. У разі аварії с..

30.10.2020

Ідея захисної системи для дітей полягає в тому, щоб адаптувати систему ременів безпеки автомобіля до..

28.10.2020

Шасі Cybex Priam існує в 4 варіантах: chrome black (хром чорний), chrome brown (хром коричневий), ma..

28.10.2020

Шасі Cybex Mios існує в 4 варіантах: chrome black (хром чорний), chrome brown (хром коричневий), mat..