Cybex Sirona • комплект з базою • Преміум клас • Німеччина • Автокрісла
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Cybex Sirona (комплект з базою)Показано з 1 по 13 із 13 (всього сторінок: 1)

Cybex Sirona (без бази) відноситься до групи 0+/1 та розраховано для дітей від народження і приблизно до 4 років (для дитини ростом від 45 см до 105 см і вагою до 18 кг). База на яке встановлюється автокрісло Cybex Sirona, входить в комплект. Кругова вентиляція забезпечує комфорт цілий рік. Автокрісло Сайбекс Сірона максімамально захищає дитину під час поїздок в автомобілі.

Особливості автокрісла Cybex Sirona

До досягнення дитиною 15 місяців, автокрісло кріпиться в автомобілі тільки проти руху, по досягненню 15 місяців, автокрісло можна кріпити в будь-якому зручному для вас положенні. Автокрісло Cybex Sirona додатково обладнано бічним захистом голови L.S.P., що підвищує рівень безпеки перевезення дитини в даному автокріслі.

Cybex Sirona має п'ятиточкові ремені безпеки, які регулюються комплексно. Підголовник автокрісла регулюється в 12-ти положеннях по висоті. Спинка автокрісла має 5 положень проти ходу руху автомобіля і 5 положень по ходу руху, регулюється все автокрісло на базі Cybex Z2/T. Автокрісло кріпиться в автомобілі за допомогою бази Cybex Z2/T яка обладнана системою isofix (база не входить до комплекту). У поєднанні з базою автокрісло Cybex Sirona перетворюється в практичну систему подорожей, щоб ваша дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Автокрісло Cybex Sirona обладнано механізмом обертання на 360°, за допомогою однієї кнопки ви можете розвернути автокрісло в потрібну вам сторону, тим самим значно полегшите висадку і посадку малюка в автомобіль. База обладнана датчиками, що сигналізують про правильність встановлення автокрісла, а також додатковою регульованою опорною ногою, яка запобігає перевантаження в разі ДТП.