Технології безпеки Cybex
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Технології безпеки Cybex

CYBEX запатентований 3-позиційний підголовник, який є частиною групи автокрісел 1/2/3, він запобігає падінню голови дитини вперед під час сну і гарантує оптимальний захист у разі бічного удару. Бічні зіткнення особливо небезпечні для дітей. Дані про аварії показують, що ці зіткнення відбуваються вдвічі рідше, ніж лобові зіткнення, але призводять до набагато більш серйозних травм.*

Правильне положення голови під час сну

Нестача місця по обидві сторони в автомобілі не може конкурувати із захисною функцією зони деформації, що робить бічні зіткнення значно небезпечнішими, ніж лобові зіткнення. Тому якісне автокрісло має бути обладнано відповідною захистом, яке допомагає захистити дитину.

Наш регульований підголівник - це революційна технологія, яка безпечно зміщує точку балансу голови дитини трохи назад. Це запобігає падінню голови дитини вперед під час сну. Таким чином, в разі бокового зіткнення голова дитини залишається в зоні безпеки сидіння, підголівник забезпечуює оптимальний захист і більш зручне положення для сну для безпечної і спокійної подорожі.

Розробивши цю технологію безпеки, CYBEX вдалося усунути частий ризик, пов'язаний з неправильним використанням, зробивши подорож на автомобілі для дітей трохи безпечніше і комфортніше.

* - відповідно до Федерального науково-дослідного інституту автомобільних доріг, BAST Issue F67, 2007Рекомендовані товари
Схожі статті
28.10.2020

Cybex - європейський преміум клас, створений з німецькою педантичністю, сучасними батьками з турбото..

30.10.2020

Інноваційна технологія Seat-to-Chassis створює прямий зв'язок між сидінням і шасі. У разі аварії с..

30.10.2020

Ідея захисної системи для дітей полягає в тому, щоб адаптувати систему ременів безпеки автомобіля до..

28.10.2020

Шасі Cybex Priam існує в 4 варіантах: chrome black (хром чорний), chrome brown (хром коричневий), ma..

28.10.2020

Шасі Cybex Mios існує в 4 варіантах: chrome black (хром чорний), chrome brown (хром коричневий), mat..