Коляски Cybex 3 в 1 • Преміум клас • Німеччина • візки Сайбекс 3 в 1 • Коляски 3 в 1
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Коляски Cybex 3 в 1Показано з 1 по 20 із 65 (всього сторінок: 4)

Коляски Cybex 3 в 1 комплектуються люлькою, прогулянковим блоком і автокріслом для дітей з самого народження. Ви можете самостійно скомплектувати коляску Cybex 2 в 1 з будь-яким вподобаним вами автокріслом або купити відразу комплект 3 в 1. Коляски Cybex 3 в 1 - це коляски преміум класу з максимальною комплектацією: з двома дощовиками, адаптером для автокрісла і топовим автокріслом Cloud Z i-Size.

Люлька коляски Cybex 3 в 1 дуже простора. У такій колисці маляті буде просторо і комфортно в будь-який час року і в будь-якому одязі. Люлька коляски Cybex 3 в 1 має оглядові віконця, захищені москітною сіткою, причому оглядове віконце є не тільки в капюшоні люльки, але і в нижній її частині в області голівки малюка. Тепер ваша дитина може спостерігати за навколишнім світом лежачи на животі під час прогулянки.

Прогулянковий блок коляски Cybex 3 в 1 заслуговує окремої похвали в номінації - якість і продуманість. Спинка прогулянкового блоку регулюється в трьох положеннях, аж до горизонтального, тільки максимально рівна поверхня для денного сну вашої дитини. Капюшон Cybex має оглядове віконце з вбудованою москітною сіткою, а також є додатковий сонцезахисний козирок.

Коляска Cybex 3 в 1 має унікальне, стильне і дуже надійне шасі. Шасі разом з прогулянковим сидінням складається легко, швидко і компактно, тип складання - "книжка". Коляски Cybex 3 в 1 спроектовані таким чином, що в складеному вигляді шасі стійко стоїть вертикально і займає дуже мало місця. Ви можете складену коляску непомітно розмістити в ресторані чи вдома.

Автокрісло Cybex яке використовується в комплекті 3 в 1, для дітей від народження і до досягнення дитиною 12 місяців. Енергопоглинаючий корпус автокрісла виготовлений з надійного матеріалу, який поглинає енергію удару. Автокрісло встановлюється на шасі коляски за допомогою адаптерів. Автокрісла Cybex регулярно тестуються і оцінюються незалежними інститутами тестування. Cybex пишається тим, що автокрісла Cybex стають переможцями в тестуваннях, або отримують відмінні оцінки в провідних європейських тестах безпеки і споживачів, наприклад, тест на безпеку ADAC і Stiftung Warentest.

Коляска Cybex 3 в 1 - це стильна, якісна і надійна німецька дитяча коляска. Купуйте у нас на сайті ексклюзивну коляску Cybex і насолоджуйтеся кожною прогулянкою з вашою дитиною!

Коляски 3 в 1 від компанії CYBEX - це культові коляски Platinum у їхньому найромантичнішому вигляді. PRIAM - це наш найкращий прогулянковий візок, а MIOS створений для того, щоб повною мірою насолодитися міським життям.

Коляски 3 в 1 це втілена у життя казка - жіночна, романтична і, передусім, сучасна. Здійсніть чарівну подорож у світ розкоші, високої моди та майстерності найвищої якості, купуючи у нас коляски 3 в 1.