Cybex • Simply Flowers Beige • Дитячі коляски преміум класу для новонароджених
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Simply Flowers BeigeПоказано з 1 по 20 із 30 (всього сторінок: 2)

Cybex Simply Flowers Beige це втілена в життя казка - жіночна, романтична і, перш за все, сучасна. Здійсніть чарівну подорож в світ розкоші, високої моди і найвищої якості з колекцією Cybex Simply Flowers Beige.

Натхненний творчої таємницею казки і класним глобальним стилем, непідвладним часу, кожен виріб з колекції Cybex Simply Flowers Nude Beige прикрашено гарними тривимірними пелюстками.


Відкрийте для себе наші культові коляски Platinum в їх самому романтичному вигляді. PRIAM - це наша найкраща прогулянкова коляска, а MIOS створена для того, щоб повною мірою насолодитися міським життям.

Дитячі коляски преміум класу для новонароджених це культові коляски Platinum у їхньому найромантичнішому вигляді. PRIAM - це наш найкращий прогулянковий візок, а MIOS створений для того, щоб повною мірою насолодитися міським життям.

Здійсніть чарівну подорож у світ моди і майстерності з колекцією Cybex Simply Flowers Beige від CYBEX. Відкрийте для себе чудо цих унікальних квітів, що прикрашають коляски, автокрісла і аксесуари, і відчувайте себе сучасної принцесою кожен день.

Cybex Cloud Z i-Size Simply Flowers Beige - це дитяче автокрісло яке багате деталізованим і унікальним квітковим декором - від інкрустації до складного навісу від сонця.

Cybex Changing Bag Simply Flowers Beige - це сумка, не схожа ні на одну іншу. Шикарна сумка для сповивання доступна в трьох сучасних кольорах і прикрашена тривимірними пелюстками.

Cybex Platinum Footmuff Simply Flowers Beige - ця чудова муфта для ніг створить затишок вашій дитині і прикрашена глянцевими тривимірними квітковими аплікаціями. Муфта має зручну і теплу флисовую підкладку, щоб зігріти вашу дитину.

Купуйте дитячі коляски преміум класу для новонароджених Cybex Simply Flowers Beige і ваша дитина буде себе почувати, як справжня королівська особа.