Cybex Mios Rockstar by Alec Voelkel • Коляски преміум класу
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Cybex Mios Rockstar by Alec VoelkelПоказано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Cybex Mios Rockstar by Alec Voelkel - це колекція, яка не схожа на жодну іншу. Натхненний народженням дочки, рок-співак Алек Воелкель об'єднався з компанією Сайбекс для створення ексклюзивної колекції дитячих товарів Cybex. "Колекція відбиває мій спосіб життя: музиканта з духом рок-зірки, який я відчуваю на сцені" - Alec Voelkel.

Alec Voelkel привніс пристрасть та енергію рок-зірки до нашої лімітованої лінійки Platinum. Результат - культові дитячі товари Cybex Mios Rockstar by Alec Voelkel з чистим рок-н-рольним настроєм.

Cybex Mios Rockstar by Alec Voelkel - наш неперевершений візок Cybex Priam Rockstar by Alec Voelkel поєднується з гламуром рок-зірки. Ваш маленький хлопчик чи дівчинка будуть готові сяяти в яскраво-червоному леопардовому принті із золотими нашивками, шпильками та класичними ланцюжками у стилі панк.

Коляски преміум класу це культові коляски Cybex в їх самому рок-н-рольному вигляді.

Cybex Mios Rockstar by Alec Voelkel - ніколи не пропустіть жодної деталі в цьому візку. Завдяки гладкій рамі та дикому дизайну Rockstar прогулянка містом нагадує вихід на сцену.

Cybex Cloud Z2 i-size Rockstar by Alec Voelkel - ваша дитина з самого початку їздитиме стильно. Безпека поєднується зі стилем суперзірки у цьому розкішному дитячому автокріслі. Ваш малюк, хлопчик чи дівчинка, їде з комфортом, а ви ведете машину зі спокійною душею.

Cybex Mios Lux Seat Pack Rockstar - висловлюйте себе, куди б ви не пішли. Додайте трохи стилю рок-зірки, коли ви прогулюєтеся тротуаром або вирушаєте в дорогу.

Дитячі коляски та автокрісла колекції Cybex Rockstar – це красиво, це розкіш, і це родина. Дитячі товари, які ми розробили – це щастя, вони яскраві та барвисті. Все почалося з кохання рок-зірки до своєї родини. Разом, CYBEX та Alec Voelkel створили колекцію, яка справді унікальна.

Купуйте коляски преміум класу Cybex Mios Rockstar і ваша дитина почуватиметься, як справжня королівська особа.