Автокрісла Cybex • Преміум клас • Німеччина • автокрісло Сайбекс
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Автокрісла CybexПоказано з 1 по 20 із 118 (всього сторінок: 6)

Автокрісла Cybex для дітей з народження і до досягнення дитиною 12 років. Енергопоглинаючий корпус автокрісла виготовленей з надійного матеріалу, який поглинає енергію удару. Автокрісла групи 0+ встановлюються на шасі коляски за допомогою адаптерів. Cybex отримав понад 400 нагород за дизайн, безпеку та інновації. Автокрісла Cybex щорічно проходять сотні краш-тестів, тому автокрісла постійно удосконалюються.

Автокрісла Cybex регулярно тестуються і оцінюються незалежними інститутами тестування. Cybex пишається тим, що автокрісла Cybex стають переможцями в тестуваннях, або отримують відмінні оцінки в провідних європейських тестах безпеки і споживачів, наприклад, тест на безпеку ADAC і Stiftung Warentest. В останніх тестах ADAC і StiWa, Cybex досяг неймовірних результатів, при цьому три наших автокрісла були названі кращими в класі в своїх групах.

Автокрісло Cybex група 0+ для дітей з народження і до досягнення дитиною 12 років. Автокрісло Cybex група 0+ встановлюється на всі моделі колясок Cybex, а також на коляски практично всіх європейських виробників. У поєднанні з колясками CYBEX, автокрісло перетворюється в практичну систему подорожей протягом перших місяців, щоб ваша спляча дитина могла відпочити з оптимальним захистом.

Автокрісла Cybex групи 0+1 розраховані для дітей від народження і приблизно до 4 років. Автокрісла Cybex групи 0+1 відповідають стандарту ECE 129 i-Size і відрізняються посиленим ступенем захисту в фронтальній і бічний області. Нова система поглинання енергії Energy Reduction Technology (ER-Tech) стала на багато ефективніше. Підголовник автокрісла регулюється в 12-ти положеннях по висоті.

Автокрісла Cybex групи 1/2/3 розраховані для дітей від 9 місяців і приблизно до 12 років. Підголовник автокрісла Cybex групи 1/2/3 має 12 положень по висоті, саме автокрісло також має кілька регульованих положень, автокрісло в автомобілі встановлюється тільки по ходу руху. Якщо у вашому автомобілі відсутній система кріплення isofix, то автокрісло можна закріпити штатними ременями безпеки, засунувши кріплення isofix, розташоване на автокріслі, всередину корпусу.

Автокрісла Cybex групи 2/3 розраховано для дітей від 15-36 кг, приблизно від 3 до 12 років. Автокрісло Cybex групи 2/3 додатково обладнано бічним захистом голови L.S.P., що підвищує рівень безпеки перевезення дитини в даному автокріслі. Система LSP поглинає сили удару на ранніх стадіях, ефективно захищаючи голову і верхню частину тіла під час бокового зіткнення. Захисні накладки CYBEX є частиною підголівника та активно направляють голову в безпечне положення під час аварії. Підголівник автокрісла має 12 положень по висоті.

Автокрісло Cybex - це стильне, якісне і надійне німецьке автокрісло. Купуйте у нас на сайті зручне автокрісло Cybex і насолоджуйтеся кожною поїздкою з вашою дитиною!