Cybex Eezy S Plus 2 • Німецька дитяча коляска • Сайбекс Ізі С Плюс 2
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Cybex Eezy S Plus 2Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Cybex Eezy S Plus 2 призначені для дітей від народження до 4 років (до 22 кг). Коляска Сайбекс Ізі С Плюс 2 пропонує легке, компактне шасі з амортизаторами на колесах. На шасі коляски Cybex Eezy S Plus 2 можна встановити автокрісло, тим самим перетворивши коляску в систему для подорожей з народження малюка.

Cybex Eezy S Plus 2 має сидіння яке встановлено в одну сторону. Інтегрована підніжка підтримує зручні і ергономічні положення сидячи і лежачи в колясці. Якісні матеріали, які Cybex використовує при виробництві товарів для дітей, роблять цю коляску просто незамінною під час прогулянок, а тим більше подорожей.

Сайбекс Ізі С Плюс 2 володіє дуже зручною системою складання, яка дозволяє скласти коляску однією рукою і дуже швидко. Нижня корзина для покупок, яка входить в комплект коляски, містка і дозволить здійснювати покупки під час прогулянок. Амортизатори на колесах роблять підвіску коляски м'якою і дозволяють плавно долати будь-які нерівності на дорогах.

Коляска Cybex Eezy S Plus 2 в прогулянковому блоці має спинку яка повністю розкладається в горизонтальне положення, а додатково піднявши підніжку ви отримуєте ідеальне, комфортне спальне місце для вашої дитини. Капюшон коляски Cybex Eezy S Plus 2 дозволить захистити дитину від вітру, негоди, дощу, снігу або сонячних променів.

Коляски Cybex Eezy S Plus 2 мають шасі яке продумано до дрібниць. Легко і просто складається шасі разом з прогулянковим сидінням, тип складання - "книжка". Прогулянковий візок Cybex Eezy S Plus 2 в складеному вигляді стійко стоїть вертикально і займає дуже мало місця. Ви можете складену коляску розмістити у себе вдома в будь-якому місці.

Прогулянковий візок Cybex Eezy S Plus 2 - це стильний, якісний і надійний німецькі дитячий візок. Купуйте у нас на сайті ексклюзивну коляску Cybex Eezy S Plus 2 і насолоджуйтеся кожною прогулянкою з вашою дитиною!